Slobodomurári to tu ovládajú

Neviete kde to patrí, skuste tu...
slovanovslav
Príspevky: 3276
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Slobodomurári to tu ovládajú

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 03 Aug 2015 08:45

Slobodomurárská mafia sú satanisti, tých len tak lahko niekto neodstráni.
Svet ovláda sedem-osem bohatých ľudí, do Vatikánu prenikli slobodomurári. Toto tvrdí najslávnejší vatikánsky exorcista, otec Gabriele Amorth.

"Kto ovláda a kto má peniaze, náš svet je riadený 7-8 osobami, ktoré majú v rukách peniaze. Chceš, aby som povedal, že tam je Monti (Mario Monti - premiér Talianska, pozn. redakcie)? Nie nadarmo sa pridal k slobodomurárom! Aj Napolitano (prezident Talianska) je slobodomurár. Nepoznám ho (Montiho) osobne, ale je jasné, akú hrá rolu... Tam, kde je, by sa mohol dostať iba s podporou slobodomurárov," toto a mnoho iných kritických slov odznelo pred pár dňami z úst rešpektovaného talianskeho exorcistu, otca Gabriele Amortha. Povedal to v dvojhodinovom videorozhovore, ktorého časť zverejnili talianske noviny Il Giornale. "Slobodomurárstvo má pobočky na celom svete. Bohužiaľ, aj vo Vatikáne. Existuje. Pretože vzniklo pre peniaze a kariéru," dodáva otec Amorth.

To uviedol v druhom videorozhovore. "Bohužiaľ, aj v Cirkvi sú takí, ktorí idú za kariérou, peniazmi, korupciou. Aj v cirkvi je veľké množstvo slobodomurárov. A dokonca aj medzi kardinálmi. Sú tam. Pre peniaze by zabili svojho otca, matku. Aj v Cirkvi je človek, ktorý nemá vieru." Dodáva, že veľa slobodomurárov je medzi politikmi. No a v tejto časti videorozhovoru zaútočil otec Amorth aj na talianskeho prezidenta Giogia Napolitana a na premiéra talianskej úradníckej vlády Maria Montiho: "Vieme len, že sa dotkli (ich kroky, rozhodnutia, pozn. redakcie) chudobných, nie bohatých. Vieme to s istotou. Pošliapal po chudobných a nedotkol sa bohatých." A ďalej: "Montiho zákony... Videl som mnoho ľudí, ktorí spáchali samovraždu ako dôsledok týchto zákonov. Veľmi často sa to stáva: človek nemá byt, kde by býval a nemá príjmy... Stretol som sa s mnohými ľuďmi, ktorí mi povedali: "Pozrite, otče, jediným riešením je samovražda.""


Nie je ani náhoda, keď sa teraz vytvára mediálny obraz Islamu. Sionisti - tí čo riadia slobodomurárstvo aj pre nich sú Arabi najväčší nepriatelia a takto nás využijú....

Návrat na "Ostatné"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný