Vynikajúci názor Jiriho Krampola

Neviete kde to patrí, skuste tu...
slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Vynikajúci názor Jiriho Krampola

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 10 Aug 2015 14:07

Takže by ste súhlasil s prezidentom Milošom Zemanom, ktorý v týchto dňoch kritizoval vládu za to, že nedokáže zohnať peniaze pre takzvané klokánky (detské centrá), hoci utečenci budú podľa neho určite stáť viac peňazí?

Áno, je to hanebné. Veď každú chvíľu počúvame v televízii, aby sme prispeli na Jarouška, že potrebuje nový prístroj, pretože nemôže dýchať. O tieto deti sa má postarať náš štát, mal by im prístroje, ktoré potrebujú, zaplatiť. A až sa o nich postará, tak až potom by sa mali tí naši politici starať o cudzinca. Keď dedka aj s posteľou vysťahujú z domova dôchodcov von a on je ešte retardovaný, a všetci sa pritom na neho vykašlú a niekto potom príde a povie, že je potrebné, aby sa niekto o utečencov postaral, tak čo je ma do nich? Nech sa postarajú o toho dedka, ktorý je Čech a je to môj krajan!

http://www.hlavnespravy.sk/jiri-krampol ... zlu/652678

Myslíte si, že budúce generácie čaká len to úplne najhoršie? V čom budeme žiť za dvadsať, tridsať rokov?

Svet už podľa mňa speje do hajzlu. Nič iné nepočujete a nevidíte než len samú negáciu. Otvorte noviny a tam každého ohovárajú. A navyše bulvár každého bezdôvodne mydlí. Poukazuje len na to, v čom je ten a onen zlý, a takmer nikdy nepíše o tom, čo v živote dokázal. Druhá vec, ktorú vidíte v televízii, tak to sú krimi správy. Tam je to stále o tom, kto koho zavraždil, kto koho okradol ak tomu titulky: “Kto to je? Spoznáte ho? “Toto sú ale veci, ktoré by civilizácia mala riešiť. Tiež je hanba, keď idete po Staromáku a tam sa váľa tak dvadsať houmelesákov. Ja neviem, prečo pre nich neurobia nejakú ubytovňu či stravovňu? Veď je strašné, ako tam žobrú! Nie som lakomý, ale ja kvôli kšeftu jazdím v sedemdesiatich siedmich rokoch po svete, ale oni sú koľkokrát mladí ľudia a len chlastajú a naťahujú ruky. A je to tak len preto, že sa tvrdí, že oni vraj tak chcú žiť.

Takže naše budúce generácie nič dobré nečaká?

Bude záležať na tom, čo pre to urobia. Všimnite si, že dnešná mládež má hlavný záujem len sedieť u nejakého počítača. Ľudia sa už medzi sebou nebavia, nekomunikujú, oni si len mailujú. Mne ten svet pripadá, že sa už zbláznil. A tie americké filmy, ktoré vysielajú naše televízie, tak to sú také sračky! Pritom Američania vedia točiť super filmy, ale my nakupujeme len ten najväčší sajrajt. To je niekedy niečo tak slabomyseľného, ​​že je to až k plaču.

odporúčam však celý text...

Návrat na "Ostatné"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní