Prvá sovietská vláda bola z 85% židovská povedal Putin

Informácie z diania v Rusku a zo štátov byvalého ZSSR, prevažne Slovanov
sviatoslav
Príspevky: 567
Dátum registrácie: 26 Okt 2013 18:44

Prvá sovietská vláda bola z 85% židovská povedal Putin

Príspevokod užívateľa sviatoslav » 30 Dec 2015 07:41

Vladimir Putin má odvahu hovoriť otvorene o dôvodoch pádu ruskej ríše v roku 1917, má odvahu hovoriť o dominancií Židov v prvej sovietskej vláde. Má odvahu hovoriť, že na rozklade ZSSR sa podieľali židia (chazari)
Skutočnosť, že Židia sa aktívne podieľali na rozpade Sovietskeho zväzu, verejne priznal izraelský premiér Ehud Olmert. V roku 2007, počas obradu venovanému "40. výročiu začiatku boja za repatriáciu Židov zo Sovietskeho zväzu do Izraela", Olmert verejne poďakoval sovietským Židom za zrútenie ZSSR!

Určené všetkým, a najmä všetkým ruským nacionalistom slová veľkého ruského mysliteľa Fjodora Dostojevského, ktoré napísal v roku 1877: "... židovská revolúcia začala v Rusku ... Začína to, pretože nemáme proti nemu odolnosť - v oblasti riadenia ani spoločnosti. Začínajú s ateizmom , chcú rozkladať náboženstvo, ničiť chrámy a premeniť ich na trosky. Židia zničia Rusko a stanú sa hlavou anarchie. Predpokladajú hroznú spontánnu revolúciu. Budú sa pred nimi triasť všetky kráľovstvá sveta, zmenia tvár tohto sveta. Bude to stáť sto miliónov hláv. Svet bude zaplavený riekami krvi. "Source. (,, Dostojevskij FM Denník spisovateľa / Comp, Komentáre A. Belov / Rep Ed OA Platonov - M: .... Inštitút ruskej civilizácie, 2010. - 880 s.).

Žid a jeho banka teraz vládne nad všetkým: nad celou Európou, školstvom, civilizáciou, socializmom, obzvlášť socializmom, pretože ho použije na vykorenenie kresťanstva a zničenie kresťanskej civilizácie. A keď zostane len anarchia, Žid bude vládnuť všetkým.

Zatiaľ čo Žid bude kázať o socializme, bude držať spolu so svojimi a potom, keď budú všetky poklady Európy premrhané, budú židovské banky stále tu.” Dostojevskij a židovskí bankári

https://www.youtube.com/watch?v=6EqT-nYrmu4

http://kalmius-info.ru/avtori/anton-bla ... vreev.html

Návrat na "Rusko a štáty bývalého ZSSR"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný