Rozpočet na rok 2014, dávky nedotknuté

Všetko o ekonomickom dianí v Slovenskej republike, vrátane podvodov
slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Rozpočet na rok 2014, dávky nedotknuté

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 13 Dec 2013 16:40

http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy ... tci-597827

Štát namiesto toho aby obmedzil dávky rodín, ktoré nikdy nepracovali, sú umyselne dlhodobo nezamestnaní. Poberajú dávky v čistom vyše 1000 Eur(vrátane vdovských, sirotských, invalidných dôchodkov). No veď keby to Smer trošku pomenil v neprospech parazitov, tak by prišiel o ich všetky hlasy vo voľbách. Takto vie, že má podporu od dôchodcov a príživnikov na systéme.
Naopak zvyšujú sa odvody pre platiace firmy. Zavádza sa chorá úprava, kedy ľudia ktorí pracovali dlhodobo a stratili prácu a pol roka chcú poberať dávky musia si odpracovať 32h (podotýkam toto neplatí pre rodiny ktoré berú sociálne dávky - teda nikdy nepracovali, neprispievali do systému).

VLáda uprednostnila stavanie štadióna veľkopodnikateľom Kmotríkom pred investovaním peňazí do vedy a výskumu(preto každý šikovný doktorant zo SR odchádza).

Lesana
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 04 Nov 2013 19:11

Re: Rozpočet na rok 2014, dávky nedotknuté

Príspevokod užívateľa Lesana » 13 Dec 2013 16:50

Musíme niečo urobiť, slová už nestačia, mám dieťa a nechcem mu darovať budúcnosť bez budúcnosti, plnú strachu, neistot, obáv o holý život, no ako môže niekto voliť takéhoto človeka, že sociálne istoty, hajzel jeden. Verím, že všetko sa im vráti, každému prajem len to dobré, zároveň verím že koleso spravodlivosti sa točí a točiť sa bude. Každému čo mu patrí.


Návrat na "Ekonomika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný