Kniha múdrosti Perúna, Sága o Inglingoch

slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Kniha múdrosti Perúna, Sága o Inglingoch

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 30 Dec 2015 10:29

"Veda, či jako daktorí chcú vedba, t.j. povedomosť jasná a zretedlná toho, čo je v nás a okolo nás, v duchu aj v prírode, na nebi aj na zemi, srozumenia toho ducha ludskieho túžbam duchovným vyšším: táto hovorím veda je to najčistejšie vychovávania človeka aj človečenstva".

J.M.Hurban - Veda a slovneskje pohladi: Slovenskje pohladi na vedi, umeňja a literatúru, 1846, zv. 1, č. 1, s.1-14

Porozprávať, nie dokazovať. Na pamäť našich Predkov.

Skýt Anacharsis, VII. storočie pred n.l.

Židia majú Talmúd a Kabalu, Moslimovia Korán, kresťania Bibliu. A my slovania a aríjci máme Védy.

Védy je prastaré podanie našich Predkov, ktoré je určené pre ich vlastných potomkov. Z pohľadu védickej kultúry nie je ani lepšie ani horšie ako Biblia, Korán, či Tóra - rozdiel je hlavne v tom, že je určené - presne ako návod na použitie - pre nás, potomkov Veľkej Rasy a Roda Nebeského. Do védickej kultúry patrí aj staré učenie, ktoré nazývame RASIZMUS - ale v jeho pôvodnom, nie v dnes známom, zásadne upravenom význame. Toto hovorí o tom, že každá ľudská rasa - v dnešnom význame slova - má povinnosť si udržiavať svoje dedičstvo svojich predkov. Nie je v žiadno prípade prípustné, aby učenie jednej rasy bolo nanucované druhej rase. My už vieme, že slovo RASA je skratkou RodyAsovStrany(krajiny)Asov, teda označuje výlučne Slovanov a Aríjcov. V staroveku malo svoj pôvodný význam - napríklad nie náhodou Rimania používali dodnes zachovaný výraz "tabula rasa" https://en.wikipedia.org/wiki/Tabula_rasa.
Nanucovanie svetonázoru jednej ľudskej rasy druhej je bránenie jej evolučnému vývoju, čo z pohľadu Vesmírnych Konov nie je správne. Ako za každé narušovanie príde trest - karmický. Démoni ludí navádzajú na zlo, ale nikdy sami nekonajú - lebo to by sa už viazalo na karmický trest. Mnohí ľudia konajú zlo aj v nevedomosti. Podstata karmických trestov a nutné poučenie sa zachovalo aj vo forme mnohých prisloví a porekadiel. (kto druhému jamu kope, sám si do nej spadne.. ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva....ako si postelieš, tak budeš spať).
Karma je kauzálna reťaz príčin a dôsledkov, ktorá sa však ťahá cez reťaz našich životov.

Medzi zásadné porušenie vesmírneho princípu slobody výberu a rešpektovania evolučného princípu patrí násilné pokresťančenie našich Predkov pred tisíc rokmi. Križiacké výpravy boli jatky, ale určite za to nemožno viniť dnešných kresťanov.

Ľudia veľkej Rasy a Roda nebeského boli stvorení na 6.deň (Boha, nie človeka) na Obraz a podobu Božiu - čím sa líšia od neľúdí, ktorí boli urobení iba na podobu Božiu (a to na ôsmy deň) - tak aj to, čo vytvoria je na ich podobu.

Násilne vnutenie nám iného náboženstva môžme prirovnať k vírusu v počítači. Odobratie nám nášho "návodu na použitie /Védy/" a implementácia cudzieho, pre našu myseľ vírusového programu je súčasťou toho, čo nazývame informačnou vojnou.

Ide o to, že sa k nám nedostanú informácie, ktoré sú nevyhnutné preto, aby sme boli zdraví a silní. Mnohí sa nad tým iba pousmejú - veď sa na takú vojničku "hrajú", informácie predsa nikomu nič nemôžu urobiť...a je to tu. Kľúčovým slovom je "vojna", ktorá zásadne a vždy slúži na likvidáciu živej sily nepriateľa - našich životov. Tu totiž nejde iba o to, že jeden si povie to a druhý ono. Ide najmä o to, že sa k nám nedostanú informácie, ktoré sú nevyhnutné preto, aby sme boli zdraví a silní. Ak je napríklad nejaký most staticky narušený a nemáme o tom informáciu, tak pri pokuse o jeho prechod sa aj s ním zrútime. A prečo sme sa dostali do takejto situcácie? Lebo sme nedostali tú správnu informáciu. Hoci ide o banálnosť - neposkytnutie informácie o havaríjnom stave mosta - následkom je naša likvidácia. No a táto sa nedá oficiálne pripísať ako vojenský zásah nepriateľa. Toto je princíp informačnej vojny, ktorá medzi Slovanskými národmi od rozpadu Východného bloku rozsiala viac smrti ako druhá svetová vojna. Akurát zomierame na rakoviny, infarkty, biedu a nezamestnanosť a podobné nevinné "vecičky". Nevinné, no smrtiace. A nemožno za ne viniť nikoho, lebo otvorene nikoho nevidieť. Na vine je iba naša nevedomosť, ktorá má však osudové následky. Nie náhodou už Puškin napísal: "Sme vo vojne krásavci". /Puškin bol antisemita/.

slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Kniha múdrosti Perúna, Sága o Inglingoch

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 24 Jan 2016 22:53

Nič nie je náhoda, ani pomiešanie jazykov, ani rozšírovanie náboženstva, ani znižovanie počtu bielych ľudí na Zemi. Na začiatku 20. storočia bolo niečo okolo 20% svetovej populácie bielych. Dnes nás je 2,7%.


Návrat na "Národné tradície Slovanov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný