Proroctvá Sibyly

Zdá sa Vám, že to čo Vás učili v škole nie je pravda? Tu môžte spätne analyzovať dejiny...
slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Proroctvá Sibyly

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 06 Jan 2014 18:08

Sibyla prišla za rímskym panovníkom, doniesla mu 9 kníh, ktoré mu chcela predať. On ich odmietol a 3 na mieste spálila od hnevu. Na druhý deň prišla a spýtala sa ho, či ich kúpi 6 (teda bez tých 3, ale za cenu pôvodnu, ako by ich bolo 9), znova odmietol. Ďalšie 3 knihy spálila.
A potom prišla ďalší deň a doniesla 3 knihy a pýta sa či ich chce za tú cenu ako 9, po váhani ich kupil. Sibyla odišla, panovník si začal čítať tieto knihy, písalo sa tam o budúcnosti, aj rímskeho národa.
Dal ju vyhľadať, ale už ju nenašli.
(Z tohto úryvku si dokážeme urobiť obraz Sibyly, že to bola pažravá a pajedná žena).
Neskôr sa dozvedáme, že Sybyla bola obrovská uznávačka židovského národa a Jeruzalema. Keď išla do Jeruzalema, vyzula sa, lebo toto je Božia Zem a vyvolený národ.
(Tu vidieť jej náklonnosť k židovstvu a možno aj jej pôvod, kedže ako som písal chcela sa obohatiť na knihách a keď nedostala, čo chcela bola nahnevaná - presne takí sú Židia a navyše bola sionistka, kedže hovorí o židoch ako vyvolenom národe, a čo my Slovania, my neexistujeme? Alebo sme nižší národ ako Židia?)
Podľa knižky: Proroctvo Sibyly (Vydavateľstvo Dúha 1990) bola Sibyla kráľovna zo Sáby, ktorá prišla za Šalamúnom (Židmi jedna z najuznávanejších osobnosti, za jeho vlády zažil Izrael najväčší rozmach, podľa nich vynikal múdrosťou, realita je ale iná bol to v dnešnom slova zmysle obrovsky sukničkár - 300 manželiek, 1000 konkubin - prostitutiek mal, jeho kráľostvo sa rozmáhalo vďaka týmto manželstvam..je možné, že aj Sibyla sa prišla len sexuálne potešiť za sexuálnym predátorom Šalamúnom. Zaujímavé ako dnes cirkev vehementne bojuje voči tomu čo je prirodzene, čiže aj pohlavný styk, pričom si to predstavitelia kompenzujú odpornym spôsobom v štýle pedofílie a deti týchto deti vzhľadom na utrpenie čo zažili aj prežívajú počas tehotenstva sú už od narodenia pedofilmi...).
Bola u Šalamúna 9 mesiacov, počas tohto obdobia Šalamún zistil, že veľakrát rozpráva o budúcnosti (vraj čítala z hviezd), tak sa jej spýtal na budúcnosť.
Začala mu hovoriť, že jeho kráľovstvo bude rozdelené, ľud tvoj bude bezbožný a neposlušný, odstúpia od hospodina a nebudú dodržiavať tvoje prikázania (Tak to nedodržiaval ani otec Šalamúna Dávid, ktorý mal tiež stovky žien, navyše zabíjali nevinných ľudi - podľa nich neveriacich...a Šalamún na sklonku smrti pod vplyvom konkubín začal veriť vo viacerých Bohov...čiže tieto texty možno označovať za podvrh cirkvi na vystrašenie veriacich...čo je taktika presadzovania moci cirkvi).
Ďalej hovorí, ako Hospodin potrestá pohanov, ako tí čo neveria v Hospodina (čiže nemajú právo slobodného rozhodnutia) budú potrestaní. Hovorí ako príde Ježiš (proste kecy čo sa už stalo a je zdokumentované).
Hovorí ako vstanú svätí z mŕtvych....blahoslavene spomíma Abraháma (čo bol prvý pasák v dejinách, keď svoju ženu Sáru predal egyptskému faraónovi za majetok). Hovorí ako Ježiš vytiahne svätých z okov Lucifera a z pekiel (toto je tiež zaujímave, kedže čo viem, tak Diabol, Lucifer je padlý anjel - čiže anjel, ktorý chcel poznanie....a Boh ho zoslal na Zem..ale že by mu urobil peklo...to je len cirkevná fantasmagória na vystrašenie ľudí...a ešte keď tak rozmýšľam prečo vlastne Boh, ktorý o všetkom rozhoduje dovoľuje zlo, nenávisť, vraždenie, rodenie sa vrahov...myslím že podľa textov má schopnosť produkovať len dobrých ľudí, ktorí ho budú poslúchať...prečo tak nerobí.?)
Sybila hovorí o tom, že muži nebudú verní svojim manželkám. (Zasmejme sa, kedy vlastne boli? Šalamún bol verní tym 300 ženám, Jób ktorý sa vyspal so svojím dcérami? faraóni majúci stovky žien, pápeži v roku 1000 zneužívajúci tisíce detí a žien?)
Hovorí o tom ako príde Mesiáš - Ježiš, ktorý vyslobodí ľudí, králi sa mu budú klaňať a budú mu stavať chrámy. (Overiť pravdivosť dátumu napísania a originalitu...nemožno...možno si to niekto napísal v nedávnej dobe....ale tak či tak si to odporuje, kedže Šalamún je židovský kráľ a Židia Ježiša neuznávajú).
Hovorí ako Mesiáša zvrhnú a zabijú Rimania, ktorí sa zmocnia svätej zeme. Ako sa k moci dostane pohanský kráľ. Ako sa potom Mesiáš vráti na Zem a odmení spravodlivých, zlých odsúdi do večnej priepasti a dobrých do svojho kráľovstva (tu mi tiež nie je známe, že by Ježiš niekedy niekoho chcel trestať...a už isto nie nejakou priepasťou...znova tu vidieť vyvolávanie strachu cirkvou....a na druhej strane disociálne poruchy osobnosti - ľudia, ktorí nemajú city, lásku a živí ich robiť druhým zle....tak tí sa nad takýmito vyhrážkami pousmejú...nad ich primitívnosťou).
Potom Sibyla odišla...Šalamún dal všetko čo povedala zapísať svojmu pisárovi.
Píše sa tam ako brat začne závidieť bratovi, ako sa panovníci začnú štvať proti sebe, ako lakomstvo a pýcha ovládne myseľ ľudí (Čo som čítal knihu Mahabharatha - 10000pnl napísaná, tiež tam bolo podobne písané...takže, nezdá sa mi že to bude len v budúcnosti:) )
Pre tvrdohlavú nerozumnosť nerozoznajú ani dobro od zla, statok, ženu i deti opustia v luciferskej pýche, oddajú sa lakomstvu, hnevu a závisti, všetky spoločné zisky zlikvidujú, ale svoj vlastný aj v rozpore so svedomím budú hľadať. Rôzne budú meniť svoje šatstvo, niektorí krátke, iní dlhé, niektorí úzke, iní široké s rôznými záhybmi a v rôzných farbách, že sa tomu sami diviť budú. Duchovenstvo, slovo božie, dobré skutky, prikázania a učenie kňazov budú potupovať, podľa toho sa riadiť nebudú, všetko postupne zavrhnú, každý bude chcieť svoju vôľu presadzovať, nevera a faloš sa bude medzi nimi množiť, žiadna viera a dôvera medzi nimi nebude, iné budú mať v srdci a iné v ústach hovoriť, rozsudky budú vyrieknuté skôr z lásky k peniazom, ako z lásky a bratskej spravodlivosti, miera bude zmenšená a lakeť skrátený, chudobný človek bude ponižovaný, mučený, trápený a v biede opustený.Fialovo modrou farbou je môj komentar, čisto subjektívny a je na Vás čo z toho akceptujete...

Návrat na "Revizionizmus"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný