Manipulacia ludi

Manipulovanie davov, vymývanie mozgov podvedome, cielené reklamy, psychologické analýzy populácie, mindcontrol
slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Manipulacia ludi

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 25 Feb 2018 17:41

Viera a presviedcanie ludi o vodcovi, Bohovi - niekom vynimocnom - vidime to dennodenne v mediach - nam podsuvaju myslienku nasej neschopnosti, resp. robia nas manipulovatelnejsimi. Najmanipulovatelnejsie osoby su casto tie najviac veriace v Boha - Manipulatora.

Cim osoba zazije traumatickejsi zazitok - castejsie podlahne sekte, viere - fanatickejsi, aj to je prejav zavaznosti poruchy. Horsie na tom je, ze tuto fanatickost v tej chvili siri. Aj preto chramy su obrovske a v clovekovi maju vyvolavat strach, poddajnost... Boh vas potresta..vyspovedajte sa mi a zaplatte...ja sa o vas nieco dozviem a rozsirim to mojim...a ten to pouzije proti vam. Dnes uz mame Facebook a tym vytlaca ulohu knazov a inych manipulatorov.

Deti, ktore zazivaju neprijemne detstvo (hadky rodicov, tyranie) castejsie pozeraju snove rozpravky, alebo snivaju tak, ze myslou su mimo reality a nevnimaju takmer vobec okolie. To je ich obranny mechanizmus.

Návrat na "Vymývanie mozgov, mindcontrol, manipulácia davov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný