Keď je detský mozog citlivý konšpirácie nie ale HOMO ano

Postupy, udalosti, hrdinovia, obeta s cieľom zastaviť rozkrádanie štátu zlodejmi, politickými a finančnými skupinami a inými vlastizradcami
slovanovslav
Príspevky: 3226
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Keď je detský mozog citlivý konšpirácie nie ale HOMO ano

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 18 Máj 2015 21:04

Rozpútala sa teraz obrovská kampaň protí zdravým názorom propagandou označovaným ako konšpirácie. I keď už dávno je overené, že konšpirácia sa stáva realitou za 10-15 rokov.
http://www.sme.sk/c/7738863/ucitelka-gy ... a-vek.html
Proti učiteľke, ktorá používala ako zdroj informácií zemavek.sk sa Židovské média vzbúrili a mohli by sme to prirovnať k upáleniu Jana Husa, kdežto oni jej tu zničili život. Snažia sa vydať knihu, kde budú názory proti konšpiráciam. A hovoria, že je nevhodné takéto informácie dávať deťom, ktoré majú najcitlivejši mozog. Paradoxom však je, že im nevadí učiť 4 ročné deti sexuálnym praktikám.
Pošahanosť tejto doby a kedže Slovensko ako jedno z mála vo svete sa pomaly prebúdza aj preto taký boj proti konšpiráciam - chcú ho zastaviť v zárodku ako to povedal Fico.
http://domino50.blog.pravda.sk/2014/02/ ... u-zadusit/

Autorom knihy je zo zahraničia platená organizácia na čele s Weissenbacherom, čo je osoba nenavídiaca rodinu, slobodu slova a homofil.
http://www.hlavnespravy.sk/konspiracie- ... ica/618483

Tu si ho môžte pozrieť:
https://www.google.sk/search?q=peter+we ... 66&bih=642
- ide o osobu neznášajúcu Slovanstvo, kresťanstvo s čím súvisi jeho Židovský pôvod, a kedže má homo orientáciu tak aj všetko rodinné a konzervatívne...Smutné je, že aj jeho organizácia žije z našich dani.


Keď si to človek premyslí z nádhľadu uvedomí si, že tu máme totalitu budovanú organizáciami financovanými západom. Nečudo, že Putin dostal rozum a zakázal ich. U nás sa zakážu len ak sa do vlády dostane ĽSNS a iné proslovanské strany.
viewtopic.php?f=35&t=907

Návrat na "Akcie a postupy s cieľom zabrániť rozkrádaniu štátu"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní