Kotleba a jeho aktivita ako župana 2014

Postupy, udalosti, hrdinovia, obeta s cieľom zastaviť rozkrádanie štátu zlodejmi, politickými a finančnými skupinami a inými vlastizradcami
slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Kotleba a jeho aktivita ako župana 2014

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 05 Dec 2014 19:19

Novembrové číslo strany Mariána Kotlebu: Naše Slovensko:

Hlavným bodom môjho programu, s ktorým ma obyvatelia Banskobystrického kraja do úradu zvolili, bol boj proti politickej mafii. Boj proti bezbrehému rozkrádaniu majetku a príjmov kraja, boj proti ďalšiemu zadlžovaniu, boj proti presadzovaniu záujmov lobistických a finančných skupín na úkor slušných ľudí. Napriek obrovskej mediálnej kampani, ktorá sa proti mne a mojim spolupracovníkom na úrade rozpútala, sme z týchto odvážnych cieľov neustúpili.
Zaviedli sme viaceré opatrenia na zlepšenie ekonomickej kondície kraja. Odmietli sme ďalšie úvery, ba dokonca sme začali splácať úvery predošlých županov. Vytvorili sme centrálny orgán verejného obstarávania, vďaka čomu ceny tovarov a služieb pre jednotlivé zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti kraja oproti minulému obdobiu klesli v niektorých prípadoch až o 60%. Je len samozrejmé, že tým, ktorým v ďaka našej práci vyschli doslova zlaté korytá, sa to nepáči. Preto o nás v médiách počujete a čítate len v zlom. Bohaté firmy spriaznené s vládnou stranou majú dosť peňazí na to, aby si priestor
v médiách kedykoľvek opakovane zaplatili. My sa však nenecháme znechutiť. Nevzdáme sa a v začatej práci budeme pokračovať. Ľudia mi predsa nedali dôveru preto, aby som sa pri prvých problémoch vzdal. Našou prácou v Banskobystrickom kraji sme dokázali, že s dôverou ľudí nebudeme hazardovať. Dokázali sme, že verejnú službu neberieme ako príležitosť na obohatenie sa, ale ako poslanie.

Ing. Mgr. Marian Kotleba
predseda BBSK
volebný líder
ĽS Naše Slovensko

zdroj: http://www.naseslovensko.net/casopis/na ... vember.pdf

Návrat na "Akcie a postupy s cieľom zabrániť rozkrádaniu štátu"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný