Keď sa robí inak a skutočne myslí inak

Nápady, myšlineky na zlepšenie...
slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Keď sa robí inak a skutočne myslí inak

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 06 Jún 2014 09:55

Mnoho vysokopostavených - vezmime si príklad politikov, koná a hovorí inak a myslí inak. Chcem tým povedať, že aj história je o zhodnotení výsledkov určitých prác niektorých vodcov, lenže my nemôžme s určitosťou povedať, že to bol koncový zámer daného vodcu, možno sa obratil na ten štát, len preto aby ho využil...a zámery mal úplne iné ako to skončilo a ako to prezentujú historici. A toto si veľa historikov nedokáže uvedomiť. Napriek tomu, že si myslia, že sú odborníci na dejiny, avšak o nikom a ničom sa nedá tvrdiť, že to bolo skutočne tak myslené.
Aj dnešná politika, čo počúvame politikov to sú len bábky - biele kone, určitých neviditeľných ľudí, ktorí buď ovládajú slovenský biznis, mafiu...alebo sú to imperialisti západu.
Preto sa neobracajme na západ, neverme imperialistickej západnej propagande, neobracajme sa k hodnotám bolševického Ruska, ale súčasného Putinovho - Slovanského Ruska... a hlavne tvorme si názor sami, nedajme sa ovplyvňovať a manipulovať, nebudme otrokmi a nositeľmi myšlienok iných, ale buďme sami sebou....

Návrat na "Nápady, myšlienky na zlepšenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný