12.9.2015 protest proti imigrantom v Bratislave

slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: 12.9.2015 protest proti imigrantom v Bratislave

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 11 Sep 2015 08:30

BRATISLAVA 12.9. 2015 o 15 00 Novy planovany pochod proti Islamizacii, brutalnemu sikanoznemu diktatu EUrohujerov, nerespektovaniu referenda a vole ludu v Gabcikove a systematickej multikulti propagande medii ktora z vlastencov a narodovcov robi extremistov,xenofobov a rasistov ktorych perzekuuju,kriminalizuju a sikanuju statne organy. BRATISLAVA 12.9. 2015 o 15 00 Tato sprava ma mimoriadne potesila a urcite sa opat zucastnim, dufam, ze tentokrat sa zide este viac ludi. Sirte dalej a propagujte . Príjimanie nelegálnych migrantovna pôde EÚ a ich následné prerozdeľovanie , alebo presvedčovanie jednotlivých krajín hrubým psychologickým nátlakom, aby týchto ľudí prijímali proti vôli svojich vlastných občanov je hrubým porušením ľudských práv občanov týchto štátov, takže akýkoľvek odpor týchto občanov v akejkoľvek forme je vždy legálny. A pokiaľ sa Vládna moc snaží tieto legálne snahy občanov potlačiť nie sú povinní žiadať na tieto akcie žiadne povolenie. Nie sme povinní pýtať si povolenie od predstaviteľov štátu , keď idú proti vlastným občanom. Keď to bolo legálne v 89 tak je to legálne aj dnes. Občianský odpor je vždy legálny. 90% občanov tu prisťahovalcov nechce, takže vláda to musí rešpektovať. Alebo si minister Kaliňák myslí, že Vláda má právo určovať , čo je oprávnený a čo neoprávnený protest? Na zaver si neodpustim od Svatopluka: Učte sa na tomto príklade, deti moje. Lebo tak, ako ste nevládali polámať prúty vo zväzku ani vtedy, keď ste napäli všetky svoje mladé sily, nepremôže vás nepriateľ, keď budete spolu držať, a ako ľahko ste polámali každý prúd osobitne, tak ľahko vás premôžu vaši nepriatelia, keď sa budete medzi sebou hašteriť a biť a keď nebudete svorne spolu bojovať. Toto vám odkazuje váš otec! Buďte svorní, milujte sa vospolok a potom nebude moci, ktorá by vás premohla.

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 12 Sep 2015 15:29

Na proteste polícia technológiou sa snaží prekaziť vystúpenie a narúša slobodu prejavu.
16:19 Na námestí SNP majú technické problémy so zvukom a prejavy takmer nepočuť. Nad námestím lieta policajná helikoptéra a slová totálne zanikajú. Dav helikoptéru vypískava.
V dave sa objavujú malé zariadenia, ktoré vydávajú prenikavé zvuky a narúšajú prejavy. Demonštranti ich hľadajú a rozbíjajú.

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 12 Sep 2015 20:16

Prvá bola proti imigrantom. Zúčastnilo sa na nej podľa môjho odhadu asi 1 500 ľudí. Akcia prebiehala pokojne, až na otravný policajný vrtuľník, ktorý niekoľkokrát zlovestne nalietaval nad demonštrantov, čím rušil prejavy lídrov. a ešte jeden darebák z akejsi mimovládky preletel okolo na bicykli a vhodil medzi účastníkov silne pípajúce zariadenie, ktoré pískavým zvukom narušilo dianie na Námestí SNP. Všimol som si, že neďaleký reklamný panel s digitálnymi hodinami nesvietil. Zrejme sa niekto postaral, aby tam nebol elektrický prúd a demonštranti museli použiť náhradné riešenie - ručné tlampače. Lenže to nestačilo a prejavy bolo veľmi slabo počuť.
Ako druhé som navštívil zhromaždenie na Hviezdoslavovom námestí /pod oknami ambasády USA/ , kde celý rad mimovládok propagoval multikulturalizmus a rozdával množstvu zahraničných turistov akési odznáčiky. Videl som tam pobehovať pánov Kollára a Krajcera z homonarkolesbo strany Skok a neďaleko sa spokojne usmievajúceho policajného prezidenta pána Gašpara. Účastníkov bolo asi tisíc, z toho mnoho zamestnancov mimovládok a okoloidúcich zvedavých turistov, ktorí sa neustále vypytovali, o čo ide. Najviac ma však šokovali veľké prenosové vozy RTVS a obrovské kamery, ktoré snímali vystúpenia repujúcich umelcov. Slová ich piesní ma udivili prílišnými vulgarizmami.

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 12 Sep 2015 21:12

filomena:
Bola som tam a som nato hrda.Bolo tam citit nieco co ani neviem pomenovat.Jedno som zistila zE zhtromazdenia budu bojkotovat,ten vrtulnik tak to bolo nieco co vo mne budilo este vacsi odpor k vlade slovenskej republiky,nech mi nehovoria ze sme boli nebezpecny.Boli sme vyjadrit svoju volu vlade ktora je nasim sluzobnikom- ziadnym panom ktory riadia tento stat od buka do buka z nasich dani.A posledne co ma napadlo ked aj budeme pokracovat snad denne a na sto miestach na Slovensku a odmietat ich tak nam ich sem nasackuju ked bude treba aj inymi prostriedkami.Vsimli ste si kolko mladych ludi tam bolo co vystupovali za prijatie tejto skupinu ludi?Isla som k nim a pytala sa ich ze ci vedia co robia a preco.Jeden sopliak vykrikol nech idem tam do...ze im je to fuk ci pridu a ci nie a nech im dam pokoj a smiali sa,mysim ze boli niecim posilneni,alkohol to nebol nieco fajcili.Ale aj tak nestracajme nadej zase nabuduce.Musime tomu prist na klb uvidime co sa z toho nakoniec vykluje/.

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 12 Sep 2015 22:32

Kalinak spehuje ludi na protestoch cez drony:
http://www.konzervativnyvyber.sk/video- ... amu/15813/

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 14 Sep 2015 00:06

http://medzicas.sk/protest-v-bratislave ... keho-boja/

POzor na Jan Orlovsky, Sorosova babka, organizator vyzva pre ludskost, uvidime kolko imigrantov prijme ku sebe..

Návrat na "Aktivity postupy s cieľom zvýšiť morálku a silu Slovenska"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný