Petícia za vystúpenie Slovenska z EÚ


slovanovslav
Príspevky: 3276
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Petícia za vystúpenie Slovenska z EÚ

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 18 Sep 2015 10:49

Slovensko za vstup do EU zaplatilo obrovsky vysoku sumu a ako? Za pomoci pravicovych vlad Dzurindovcov sme im darovali za 20% hodnoty vsetky strategicke a vyznamne podniky Slovenska. Kazdy rok Slovensko vdaka tomu prichadza o 4 miliardy eur co su zisky byvalych strategickych podnikov.

A keď si to tak človek zoberie, tak vlastne aj možno chcú aby sme vystúpili z EÚ..veď už im nemáme čo ponúknuť, všetko nam ukradli. A navyše isto nie sme dôležitý ako Grécko...ktoré má v EÚ najkľúčovejšiu lodnú polohu, taktiež obrovské nerastné suroviny....ktore treba sprivatizovať...

slovanovslav
Príspevky: 3276
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Petícia za vystúpenie Slovenska z EÚ

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 18 Sep 2015 10:59

zaujímavé:
rakúske firmy podnikajúce na Slovensku by mali svoje zisky zdaňovať na Slovensku. Mal by sa im zakázať sťahovať všetok zisk k nim domov na základe fiktívnych faktúr napríklad za poradenstvo, financovanie a pod. Sú to chytráci, ktorí vedia žiť zo svojich kolónií....

slovanovslav
Príspevky: 3276
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Petícia za vystúpenie Slovenska z EÚ

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 18 Sep 2015 11:00

No nech nam Sorosovi podvodnici z INESS povedia preco si Slovensko nemoze dovolit take pridavky na deti, take dochodky ako su v Rakusku ci Nemecku? Preco nasi zamestnanci zarabaju iba 1/4alebo 1/3 z toho co zarabaju v starych krajinach EU a preco slovenski chudobni podnikatelia platia iba velmi nizke zdravotne a socialne odvody pretoze aj mzdy su extremne nizke? Ved sme jedna EU, tak preco tie rozdiely?

slovanovslav
Príspevky: 3276
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Petícia za vystúpenie Slovenska z EÚ

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 18 Sep 2015 12:27

"Ked si zvolíme čestných ľudí do vedenia štátu bude nám luft čo chcú iné štáty.Sme v EU kde sme vstúpili lebo nám sľubovali rovnaké podmienky čo je aj plat a životná úroveń.Ak budú rovnako oceńovaní ľudia aj na sk a nebudú kladené zákazy na naše likvidácie podnikov a fabrik ako aj družstiev a pod.Naše kvalitné výrobky znovu ožijú a budeme sebestační.Ovšem ak sa naši idú zblázniť od radosti že dosiahli 400eu min.mzdu a pritom hned za hranicami je to 1300eu nemáme o čom diskutovať.Treba vládu ktorá vyrovná neprávosti ."

"Nuž nedivme sa Rakúsku, že znižuje dávky,podľa demokratického systému sa musia postarať najskôr o utečencov imigrantov,ktorých sa im tam nasťahovalo no skrátka nespočítaš ich, lebo prisťahovalectvo ešte neskončilo!!!....asi rakúšanom budú milejší utečenci než slovania a možno preto že im na začiatok dajú menej ako našincom čím usporia nemalé financie do budúcnosti a potom sa uvidí povedal slepý...teraz sa ukázala pravda celej EU o čom to bolo, rozširovať úniu!!!...išlo im iba o navrátenie zhabaných majetkov z rokov po druhej svetovej vojne!!!...teraz, keď už všetko reštituovali nás majú na háku a môžu si robiť s nami čo chcú!!!...tak a teraz začnite štrngať s kľúčami cililing,cililing,cililing...nech žije demokracia!!! "

"No čo sa čudujeme , Belizák- Hranol nás okráda už roky, tak sa k nemu pridávajú aj Rakušania keď vidia aký je slovenský národ tupý, nechá sa okrádať a ešte ho aj volí!!! "

"Neni problém ale potom treba prestať podporovať zahraničných investorov a ušetrené peniaze prerozdeliť hoci aj na deti. Potom by sme možno prišli na to že slovenský soc. systém by bol možno ešte štedrejší ako ten Rakúsky. Potom by možno Rakušania museli doplácať. Samozrejme že by banda čo je pri koryte nás nesmela okrádať lebo tam by sme sa nikdy nevypracovali. Ktovie možno raz niekto spraví poriadok na SK ...."

" pracujem v rakúsku 7 rokov..7 rokov tu odvádzam dane..každým rokom sa SWA zvyšuje a človek pritom zarába stále rovnako ako na začiatku..toto je diskriminácia..a keď platím asi by som mala aj mať výhody ako každý rakúšan čo normálne pracuje...tu ak chcete poberať napríklad nemocenskú musíte si to priplatiť a všetko čo chcete naviac sa pripláca a už to je z ich strany diskriminácia,že tu napríklad rakúšan po odpracovaní 15 rokov má nárok na minimálny dôchodok..samozrejme,že auslenderov sa to netýka..lebo ja aj ked odvádzam dane ako oni za jeden odpracovaný rok mi približne vychádza nejakých 9 eur k dôchodku..takže platiť hej,odvádzať,hej..ale výhody len pre svojich..ale ak to urobia neviem či mamičky čo majú malé deti doma tu budú chodiť a áno..je tu dosť ukrajincov,maďarov a iných čo sem chodia opatrovať..ale niet nad slovenské opatrovateľky to vám povie každý rakúšan.. "


Návrat na "Aktivity postupy s cieľom zvýšiť morálku a silu Slovenska"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný