Blaha a jemu podobní utocia

slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Blaha a jemu podobní utocia

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 13 Máj 2016 14:57

Toto napisal Blaha ako reakciu na video Bacinskeho:
Lubos Blaha
10 máj, 15:04 ·

Konečne sa naskytla príležitosť úplne naplno preniknúť do mentálneho sveta priemerného nácka. Facebooková stránka "Marian Kotleba - predseda vlády SR" (od ktorej sa, ako býva zvykom, ĽS-NS pri prvej príležitosti bude dištancovať) propaguje video istého Roba Bačinského, v ktorom tento pán na mentálnej úrovni zhruba 14-ročného pubertiaka odkazuje politikom, že "nemajú právo na život", že ich chce "poslať do pracovných táborov", že im "želá posledné pekné biele dni" a ďalšie kriminálne výzvy. Pánko to dokonca zjavne číta z písaného textu, ktorý si vopred pripravil. Groteskné je na tom to, že ani zhruba tisíc tých najoplzlejších vulgarizmov, ktoré vo videu použije, nie sú trápnym prejavom nekontrolovanej emócie, ale vopred pripraveným a zámerným scenárom. Bravó, výkon hodný emeritného profesora filozofie z Oxfordu! Ale chápem, železná logika pubertiakov - čím viac vulgarizmov použiješ, tým väčší si hrdina. V tých menej vulgárnych častiach videa sa dozvedáme, že minister vnútra Kaliňák je "balkánsky cigáň", generálny prokurátor je "dement" a prosím pekne ja som "genetický odpad". No proste argument za argumentom. Prezident Kiska sa má ísť obesiť, poslanec Poliačik je pre tohto intelektuála "zoofil" a podobne - ja len aby som priblížil mentálnu úroveň Kotlebovho fanklubu. A samozrejme zaznie aj kus "krčmovej politológie", ktorej nadšene fandia kompletne všetci Kotlebovi internetoví trollovia - všetci, čo sme proti fašizmu, sme vlastne "neomarxisti", ako inak... Na záver tento človiečik nikoho nenechá na pochybách, že vedome pácha trestný čin a rozlúči sa fašistickým pozdravom "Na stráž!". Video mi poslali ľudia, ktorí už informovali políciu a tá sa prípadom bude zaoberať. Video je totiž nielen primitívne, ale aj kriminálne. Ja len, aby ste, priatelia, vedeli, ako vyzerá Kotlebov frustrovaný volič... Video ľahko nájdete na spomínanej stránke - pozrite si to, ak na to máte žalúdok a tí z vás, ktorí ešte stále pochybujú, pochopte konečne: nacisti sú zločinci.

slovanovslav

Re: Blaha a jemu podobní utocia

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 13 Máj 2016 14:57

Toto je reakcia Roba Bacinskeho:
7
Upozornenia
Nastavenia účtu
Slovenčina · English (US) · Čeština · Magyar · Español
Ochrana súkromia · Podmienky používania · Cookies · Reklama · Vaša voľba
·
Ďalšie
Facebook © 2016

Novinky
Robert Bačinský
pred 11 h ·

Tak toto je prosím vyjadrenie poslanca Blahu, ktorý prenikol do mentálneho sveta priemerného nácka... No a ja som zas prenikol do toho tvojho sveta, sveta kde si jedna duševná choroba podáva ruku s druhou,kde sa nevzdelanosť, strieda s nedostatkom informácií, lžou,ignoráciou, aroganciou, neznalosťou historických skutočností a je zjavné, že aj s poruchou sluchu. Neviem, aké video si pozeral ty, ale v tom mojom nie je nikde, že nemáte právo na život. Je tam povedané, že nemáte právo na život na Slovensku, ani v tejto galaxii. Nájdite si vlastnú a tam si môžte spokojne vládnuť a znepríjemňovať život iným civilizáciám. Ale toto ste presne vy - lži, polopravdy, prekrúcanie. Pán (na rozdiel od teba) Kotleba a ĽSNS sa môže od tohto videa dištancovať s kľudným svedomím panáčik, pretože ja nie som člen ĽSNS, pretože ja som si svoj názor povedal bez toho, aby som to s ním konzultoval, pretože sa o tom videu dozvedel, ak sa dozvedel, tak isto ako ty - z internetu... Áno, pánko to čítal z písaného textu, pretože pánko k tebe rozprával 17 minút. Vy svoje 5 minútové hm a ehm blekotania tiež čítate, takže neviem, čo ti na tom tak prekáža. Hoci nechtiac, zase sa musím vrátiť k tvojej poruche sluchu, pretože si nepočul, alebo zle počul, tú časť, kde ti vysvetľujem dopredu, že tak budem rozprávať a HLAVNE PREČO. Je to slovník, ktorý bežne používate a je hlavne jediný, ktorému rozumiete, tak nehraj soliďáka. Vieš poslanče, tebe na rozdiel odomňa toto video príde groteskné. Tak toto zase svedčí o tvojej inteligencii a mentálnej úrovni. Mne to totiž groteskné nepríde vôbec. Nevidím totiž nič smiešne na tom, že sa človek musí znížiť na úroveň ako vravíš ,,krčmového politológa,, a ozvať sa k vám tým najvulgárnejším spôsobom, aby ste už konečne začali počúvať ľudí a nie vašich oligarchov. Aby ste si dali tú námahu a povenovali sa histórii prv, než o nej začnete tárať. A tou históriou myslím HISTÓRIU, nie Husákove učivo dejepisu na objednávku. Aby ste si vypočuli tých, ktorí živia vás a tým aj vaše rodiny, kým oni žijú na , alebo pod hranicou chudoby. Vieš Blaha, fašizmus má svoju presnú definíciu a ty ňou beztrestne označuješ ľudí, ktorí sa do tejto definície, hoci sa o to veľmi snažíš, akosi nevojdú. Tento výraz je pre teba akýmsi čarovným slovíčkom, ktorým definuješ úplne všetko, čo nie je v súlade s tvojimi bolševickými názormi, všetko - a to najčastejší prípad - na čo nemáš žiadne argumenty. Bez toho, aby si poznal túto definíciu, dehonestuješ a hanobíš 210.000 občanov, ktorým máš slúžiť. A je jednoznačné, že TOTO je kriminálny čin. Neznalosť zákona neospravedlňuje. Tebe, ako prevzdelanému ctihodnému poslancovi, by som nemal vysvetľovať, čo je prezumpcia neviny, a krivé obvinenie. Preštuduj si môj život, preštudujte si s kumpánmi celý môj FB, preštuduj si o mne čo len chceš - ak nájdeš jediný dôkaz o tom, že verejne podporujem fašizmus, že niekoho nabádam, aby ho podporoval, že vydávam knihy, či letáky, že som obdivovateľ tejto ideológie, že verejne šírim túto ideológiu, že som zosnoval alebo vediem nejakú skupinu, čokoľvek, že som niekoho zabil, či nabádam niekoho k tomu aby kohokoľvek zabil kvôli farbe pleti, či vyznaniu, potom ma môžeš označiť za fašistu a vyhrážať sa vyšetrovaním. Ak nemáš nič - a ty nemáš a ani nebudeš mať nič, tak potom si ty ten, kto prestúpil zákon. A prestupuješ ho neustále.Som presvedčený o tom, že aj študent práva ti vysvetlí, že označiť niekoho za fašistu bez dôkazov (ak neberieme v úvahu tvoj súkromný zákon) je cez čiaru a nedá sa ani zďaleka porovnať s tým, ak ťa niekto na oplátku nazve genetickým odpadom a tvojho kumpána zoofilom. Myslím, že ústavu, konkrétne moje právo na slobodu prejavu ste ešte nestihli zrušiť, ani prepísať, čiže je stále platná. Takže využi ten svoj nekonečný mentálny potenciál a zamysli sa nad tým. Nezastrašuj, nevyhrážaj sa, premýšľaj. Tiež som si dal tú istú námahu ako ty a pozrel som si tých ozaj pár komentárov k tvojmu vyjadreniu, čo vypotili tvoji verní sluhovia. Iste by to zaujímalo vyšetrovateľa. Napríklad hrdina Ján Cviták navrhuje aby ste ako antifašisti nabehli do našich brlohov a dodžubali nás, Betka Béderová zas navrhuje trhať nás ako burinu pokým nie je silná a skvost medzi tvojimi sluhami je ďalší evidentne zorientovaný Slovák, nejaký Pavol Ramsák, ktorý dúfa, že to prešetrí SIS, pretože sa tu beztrestne uráža...a podobné - no vskutku demokratické riešenia. Takže v svetle týchto skutočností sa antifašizmus v tvojom podaní akosi ocitol na šikmej ploche poslanče. Ako to definuje Kaliňák - na hrane zákona.Takže ak ty máš kamarátov s takýmito názormi, budem s tebou veselo na túto polemizovať. A na záver ešte poznámka. Neviem, ako je možné, že ti unikla tak závažná informácia, ale pozdrav Na stráž nie je fašistický. Je to síce tvoje zbožné želanie, ale nie je. Nemci totiž rozprávajú nemecky a nie slovensky a toto je evidentne slovenský pozdrav. Ich pozdrav znel úplne inak. A toto je domáca úloha pre teba. Ako sa zdravili fašisti poslanče???

slovanovslav

Re: Blaha a jemu podobní utocia

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 22 Mar 2017 22:47

Poliacik zacal zjapat v parlamente, ked sa zle hovorilo o LGBTI duhovom pochode
https://www.youtube.com/watch?v=CRjYmHp1HF8

Návrat na "Ľudová strana Naše Slovensko (strana M. Kotlebu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní