Clen LSNS a pouzitie protiextremistickeho zakona

slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Clen LSNS a pouzitie protiextremistickeho zakona

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 28 Jan 2017 20:12

Eduard Bosnak

Ako Ficoštát zastrašuje občanov.
16.októbra 2016 som bol predvolaný trnavskou kriminálkou k výsluchu. Dôvod? Anonymné podanie trestného oznámenia na moju osobu za priestupok voči extrémizmu. Na FB som údajne rozširoval materiály z II.svetovej vojny. A začal silený kolotoč výsluchov, predvolávaní svedkov, zhabanie môjho laptopu, ktorý ako mi oznámili, vrátia najskôr v marci. Päť mesiacov na preskúmanie laptopu. Vážená Kalipolícia – zaplaťte prvému hackerovi a do hodiny to máte hotové vy policajní experti.
Tento ,,extrémistický,, prípad potreboval okamžité a neodkladné riešenie, pretože som bol navyše aj členom ĽSNS. A to je hrozba galaktických rozmerov. Je totiž prioritou tejto vládnucej lúzy zdiskreditovať stranu ako takú a čo najviac jej členov a sympatizantov. Úsmevná bezmocnosť a amaterizmus.
Takže najprv som bol predvolaný ja a moja 70 ročná mamka. Potom prišli na rad moji kamaráti, kolegovia, zamestnávateľ, susedia a rodina vrátane bývalej manželky, švagrinej, neplnoletej dcéry bez prítomnosti zákonného zástupcu !!! a neterí. Keď nepochodili, pretože ma každý opísal v tom najlepšom svetle, skúsili to vo firme kde pracujem. Nepochodili ani tam a týmto ďakujem svojmu vedúcemu a konateľovi firmy, že sa nenechali zastrašiť. Nepochodili ani u susedov a známych, ktorých sa pýtali, či nemám a neprezentujem rasistické názory, či nenadávam na cigánov, alebo migrantov. Keď im aj tam cvakli zuby na prázdno, prišla na rad moja neplnoletá dcéra. Bola vypočúvaná sama, bez prítomnosti rodičov. Veľmi aktívna policajtka na ňu šla lyšiacky.
Kládla jej otázky typu – ako sa doma chovám, či dvíha tato doma ruky – čím zrejme myslela, že či doma hajlujem a podobne. Keď jej odpovedala, že nie, šla na to z druhej strany. Nech vraj kľudne povie pravdu, alebo sa azda bojí, že ju za to doma zbijem ??? Tak takto nejak vyzerá zúfalý pokus trnavskej polície o diskreditáciu. V skutočnosti však išlo o viac. Ich nezaujímali až tak moje názory, alebo laptop, im išlo predovšetkým o získanie informácií o činnosti strany ĽSNS, o jej interných záležitostiach. Ako inak si vysvetliť otázky policata, ktorý sa o pretrhnutie zaujímal o to, ako dlho som v strane, či som člen, alebo sympatizant, aké sú v strane pomery, kde sa schádzame, koľko je v Trnave členov atď. Nepripomína vám to niečo?
Takže vážená Kalipolícia – nenašli ste a nenájdete nič, pretože nič neexistuje. To iba vo vašich sprostých hlavách existujú fikcie, kde každý člen a sympatizant ĽSNS vo svojom súkromí pochoduje po obývačke v kožených čižmách a hajluje v kúpeľni pred zrkadlom. To iba vy ste uverili svojim vlastným klamstvám a žijete v presvedčení, že máme doma nacistické vlajky v každej izbe, že miesto tanierov používame nacistické prilby a každý večer zaspávame pri Vodcových prejavoch. Ale pokračujte ďalej, naháňajte fatamorgánu a ďalej presviedčajte verejnosť o svojej neschopnosti a debilite. Veľa úspechov vo vašej náročnej práci.

https://www.facebook.com/eduard.bosnak/ ... 4695540068

Návrat na "Ľudová strana Naše Slovensko (strana M. Kotlebu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní