Vďaka sovietskej armáde za pomoc SNP

Alebo inak povedané, ako zastaviť zlodejov, ktorí si hovoria politici.
slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Vďaka sovietskej armáde za pomoc SNP

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 30 Aug 2014 07:44

Na jednej strane všetci kapitalisti súčasneho divokého kapitalizmu na míle vzdialeného od demokracie vykrikujú, že za všetko može Komunizmus (len išlo o Socializmus, ZSSR a ich socialistickú armádu, ktorú vytvorili USA v spolupráci so Židmi - všetci vrcholní predstavitelia boli Židia a vychádzali z učenia Marxa, čo bol tiež Žid). A že len vďaka komunizmu sme na tom tak zle ako sme. Pritom ideme sláviť SNP ako najýznamnejšiu udalosť Slovenska. Dôvod? Veď SNP organizovali tajné organizácie ZSSR, z ktorých sa neskôr vytvorila ŠTB - tá ŠTB, ktorá je diablom všetkých organizácií.
Prečo táto politická schizofrénia a sleposť zmanipulovaných ovečiek?
Klobuk dolu pred Čarnogurskym, veľmi málo ľudí však pochopí význam jeho trasnparentu...že na komunizmus nadávame a na SNP ho oslavujeme...kedže SNP organizovali komunisti (socialisti, komunizmus mala byť ďalšia fáza ktorá by prišla po socializme...teoreticky...lenže oni si dobre naplánovali kapitalizmus a pripravili majetky, ktoré neskôr rozkradli)
http://bystrica.sme.sk/c/7357239/komoro ... rusom.html

slovanovslav
Príspevky: 3386
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Vďaka sovietskej armáde za pomoc SNP

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 29 Aug 2017 17:34

Oficiálny názov podľa uznesenia predsedníctva Slovenskej národnej rady z 23. júla 1948 ( po nástupe komunistov) bol Slovenské národné povstanie. Síce nemožno hovoriť o Slovenskom povstaní, pretože na Slovensku bojovali Česi, Sovieti, Bulhari, Poliaci, Rusíni, Juhoslovania, Maďari, Francúzi, Nemci, Angličania, Američania, Židia. (Spolu okolo 8000 povstalcov). Celé povstanie bolo riadené z Londýna, tak ako aj Heydrichiáda. Čiže SNP nebolo nič iné ako puč Čechoslovákov za pomoci komunistov a povstalcov z iných národov, financovaných slobodomurárom I. Karvašom z SNB. Nemuselo byť toľko ľudí mŕtvych a nemuselo byť toľko vypálených dedín.


Návrat na "Politika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní