Martin Ďaňo - sionista

Alebo inak povedané, ako zastaviť zlodejov, ktorí si hovoria politici.
slovanovslav
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Martin Ďaňo - sionista

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 16 Mar 2014 21:06

http://afinabul.blog.cz/1310/b-nai-b-ri ... adia-yosef

http://sk.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99 ... %80%99rith

Martin Daňo je súčasťou židovskej organizácie Bnai-Birth - synovia zmluvy.....

http://www.nadhlad.com/content/priklad- ... o-chapadla

Nečudoval by som sa, keby sa spojil s poskokom židovského Mosadu - Lipšicom a vstúpil do jeho strany - Nova, ako tak urobil organizátor (samozrejme platený Lipšicom, teda Izraelom) Peter Pčolínsky.

slovanovslav

Re: Martin Ďaňo - sionista

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 18 Jan 2015 18:20

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 13 Aug 2015 18:08

Keď zlodej kričí: chyťte zlodeja:
Názornou ukážkou nehoráznej drzosti a pokrytectva je „ multipodnikateľ“, likvidátor, štatutár, spoločník, člen B'nai B'rith International, všetko v jednej osobe, Martin Daňo. Pri podrobnejšom pohľade na siahodlhý zoznam spoločností a firiem kde figuruje jeho meno a daňovým dlhom, musí byť aj tomu čo žerie seno jasné, že tento človek je súčasťou súčasného zločineckého systému. Takých ako je Daňo sú na Slovensku tisíce, ale je vrcholom cynizmu ak sa tento „cap“, ktorý má sám poriadne „maslo na hlave“, pasoval do úlohy „záhradníka“ a začal ochraňovať verejné záujmy a bojovať proti korupcii. Bolo by to isté ako keby Heinrich Himmler založil spolok Nemecko-Židovského priateľstva a požiadal Židov, aby mu na činnosť prispievali darmi a 2% z odvedených daní. Presne tak to totiž robí Martin Daňo, ktorý si urobil nielen srandu z tohto národa ale aj zárobkový podnik. Od roku 2013 mu ako potvrdzuje jeho webová stránka, na tzv. „činnosť,“ poslali dôverčiví Slováci vyše 25 000 eur. K tomu treba zarátať príjmy z reklám na Youtube na videách, ktorými ohlupuje a manipuluje Slovákov.
http://necenzurovane.net/15/dano.html

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 13 Aug 2015 19:22

S kym hra Dano tuto hru mi bolo jasne od jeho zaciatku, pretoze sa vyhybal stranam opozicie. Nikdy nezautocil na nijakeho sionistu v nasej politike ako su: Radicova, Sebej, Butora, Miklos, Dzurinda...prečo?

-reskator- Martin Dano • pred 3 mesiacmi
Vážený pán Daňo,

dovoľujem si vám položiť niekoľko otázok a bol by som rád, ak by ste mi na tejto neutárlnej pôde, kde ma nemáte možnosť zablokovať, a pokiaľ ste naozaj taký transparentný a priamy, tak verím, že mi odpoviete podľa svojho najlepšieho svedomia:

1. Môžete prosím vysvetliť mne aj tu prítomným, ako ste sa stali novinárom? (nie je to nejaká útočná otázka, len ma zaujíma, či máte nejaké žurnalistické základy, alebo ste samouk)

2. Môžete prosím vysvetliť, prečo ako novinár v rámci svojej žurnalistickej praxe a reportáží nedávate dostatočný priestor na vyjadrenie sa protistrane k vašim otázkam? (dostatočným priestorom sa myslí adekvátna časová dĺžka priestoru a zároveň aj možnosť vopred sa pripraviť na vaše otázky? Viete aj v prípade úradníkov som zistil, že pokiaľ im dáte otázku na mieste, sú často neprívetiví a nechcú odpovedať, lebo jednoducho nevedia odpovedať. Niekedy treba podľa mňa dať priestor protistrane na prípravu a nie ich hneď prepadnúť s kamerou - či už na úrade, alebo na ulici)

3. Osobne vás obdivujem za to, že ste bežným ľuďom ukázali, aby sa nebáli nahrávať úradníkov resp. orgány verejnej moci. Viete mi ale prosím v rámci všeobecného prehľadu aj povedať, že na akom základe (či už právnom, etickom, atď.) ste dospeli k týmto veciam? Sú síce pravdivé ale vo vašich "reportážach" mi chýba vysvetlenie typu "prečo je to tak". Napríklad v teoretickej rovine, viete mi povedať, na základe čoho môžem filmovať príslušníka policajného zboru?

4. Na vašu adresu padajú závažné obvinenia typu: "Ste dépehečkár, podvodník, atď." (ide o parafrázu týchto vyjadrení, nie o moje vyjadrenia) - neplánovali ste ako transparentný človek a transparentná spoločnosť GINN usporiadať tlačovú konferenciu, resp. diskusiu, na ktorej by ste sa verejne a otvorene vyjadrili vašim oponentom? Myslím, že na dôveryhodnosti by vám to pridalo.

5. Prečo mažete kritické diskusné príspevky na vašej stránke a nevyjadrujete sa ku kritike občanov? Určite ste si všimli, že v poslednom období podpora organizácie GINN klesá, nemyslíte si, že by toto mohlo byť aj dôsledkom?

Myslím si, že týchto dohromady 5 férových a na nič nenavádzajúcich otázok by ste nám mohli zodpovedať v rámci vašej transparentnosti. Nejde o nijakým spôsobom o útočné otázky, len ma zaujímajú fakty.

Vopred ďakujem za prípadnú odpoveď.

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 13 Aug 2015 19:24

SirPeacemaker Martin Dano • pred 3 mesiacmi

Vážený pán Daňo. Prosím vás neoháňajte sa transparentnosťou a určite nie slobodou. Vy ani netušíte, čo to sloboda je. Bohužiaľ ako váš bývalý podporovateľ som to musel zistiť. Blokujete každého (a mažete príspevky) kto vám slušne oponuje. I napriek tomu, že sme vás podporili aj finančne, tak proste bez mihnutia oka blokujete oponentov. Kritika bola vyjadrená slušne. Akože sorry, ale čo je moc, to je moc. Takýmto prístupom po slobode priam šliapete a pľujete na ňu. Tu mi ale počítam príspevok zmazať nemôžete, že? Neštvú ma ani tak tie peniaze, čo som vám poslal. Ale štve ma to, že som sa nechal takto nachytať falošným "mesiášom". Ktorého som volil aj do Eu parlamentu. A vrchol všetkého, že rozhodol som sa dať vám ešte šancu, tak som vám napísal z druhého nicku a vy čo ste spravili? Lajkli ste moj kritický príspevok, aby to vypadalo, že nemáte problém s kritikou v rámci slobody, že? A v zápätí ste ma opätovne zablokovali. Pretože vaša odpoveď bola načisto od veci. Tak ste sa báli reakcie. Podla mňa to je už chorý prístup. Rovnako ako pán Pavlík stále rieši osobnú boliestku s nejakým neplatičom výživného, tak vy do nemoty riešite ICOCRIM od kedy sa objavila kauza Komvak. Do vtedy žiadny ICOCRIM pre vás neexistoval. Nakoľko som sa vďaka SV skontaktoval s viacerými, čo dopadli podobne ako ja (podporovali vás, ale akonáhle slušne vyjadrili kritiku na niečo, tak ste ich zablokovali a mazali), je mi už dnes jasné, že cez vás cesta nevedie. Sloboda myslenia a sloboda slova vám nič nehovorí. Bohužiaľ.

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 12 Sep 2015 20:35

nove fakty

dano.jpg

Daňo tam išiel vyložene provokovať, tak isto to urobil v Humennom a potom tu hádzal vášne okolo porušovania práv novinárov. Prečo sa tak nesprávajú iní novinári? Aj takí, čo sú kritickí k vláde?
Najprv si pozisťujte info okolo Daňa a potom z neho robte hrdinu.
- bývalý daňový poradca Varehu, ktorého odsúdili za podvody s DPH
- pomáhal a pomáha likvidovať firmy, ktoré dlžia štátu nedoplatky na daniach, DPH a odvodoch a samozrejme mzdy zamestnancom
- sám je trestne stíhaný za krátenie dane a odvodov
- a okrem toho je slobodomurár, takže si domyslite kto ho financuje
zlodej kričí "chyťte zlodeja"
koktajúci usoplený podvodníček, ktorému doma v Humennom nevedia prísť na meno, si honí vlastné ego a vy mu na to skáčete :)

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 02 Feb 2016 08:40

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 15 Aug 2016 22:00

slovanovslav

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 31 Okt 2017 22:41

Návrat na "Politika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní