Opozícia 2020

slovanovslav
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Opozícia 2020

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 30 Mar 2020 04:58

https://www.hlavnespravy.sk/robert-fico ... tu/2102166

Robert Fico: „U nás na Smere prebieha aj v tejto zvláštnej dobe diskusia o tom, ako robiť politiku. Keby sme boli politici typu Matoviča, tak by sme teraz už mohli vystrájať také veci, ako napríklad mimoriadna schôdza na odvolanie Matoviča, lebo o 18 eur predražil testy a klamal, a podobne. Ale my nechceme ísť touto cestou, toto my robiť nebudeme. My budeme zvádzať normálny odborný súboj v parlamente. A preto nás mrzí, že došlo k porušeniu dohody, ktorá bola urobená počas stretnutia predstaviteľov strán a hnutí, ktoré prešli do parlamentu.

Na tomto rokovaní som nesedel sám, takže nájdete veľa svedkov, ktorí to potvrdia: bolo tam povedané, že vládna koalícia nikdy nepodporí nominanta Kotlebovej strany do ľudskoprávneho výboru a do zahraničného výboru, ale že podporí nominanta Kotlebovej strany do dvoch kontrolných orgánov, ktoré Národná rada má. Ako vidíte, oklamali ich, pretože hoci Kotlebovci podporili Kollára pri voľbe predsedu Národnej rady, oni im to vrátili tak, že Kotlebu nezvolili ani na prvý, ani na druhýkrát za predsedu Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva.

Ľuboš Blaha nič zlé neurobil, nespáchal žiadny trestný čin. Tu máte pána Kollára, ktorý chcel vyš…ť pätnásťročné dievča, ktorý vozil drogy na Slovensko, ktorý dával peniaze pani Zsuzsovej, kúpil jej auto a podľa všetkého sa s ňou dva roky stretával, ktorý chodil na dovolenky so všetkými mafiánmi, akí existovali, ktorý svedčil v prospech mafiána, ktorý skopal vášho kolegu novinára – a on môže byť predsedom Národnej rady. On môže byť dvojka v tomto štáte. Máte tu pána Matoviča, ktorý je usvedčený daňový podvodník, on môže byť trojka ako ústavný činiteľ. Ale človek, ktorý má originálny vlastný názor, ktorý neporušil žiadny zákon, ten nemôže byť predsedom ľudskoprávneho výboru?slovanovslav
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 25 Nov 2013 06:44

Re: Opozícia 2020

Príspevokod užívateľa slovanovslav » 02 Apr 2020 03:37